Dbaj o zdrowie i urodę – poznaj działanie mleka klaczy!

Troska o własne ciało cechuje dziś wielu ludzi, którzy dążą do ogólnego samorozwoju. Ciało stanowi bowiem podstawowe „narzędzie”, które pozwala nam realizować nasze cele. Zadbane i sprawnie funkcjonujące, staje się również naszym powodem do dumy. Aby osiągnąć ten efekt, musimy jednak podjąć różne działania. Istotne są tutaj ćwiczenia fizyczne, odpowiednia, zdrowa dieta, a także zabiegi pielęgnacyjne. W ostatnich latach popularne stało się przyjmowanie suplementów, które wspierają nasz organizm, a coraz większe uznanie zyskały kosmetyki pochodzenia naturalnego.

Colostrum Bovinum i Colostrum Genactiv produkuje się tylko na ekologicznych farmach. Krowy i klacze, od których pobierane jest mleko w momencie laktacji, odżywiane są we właściwy, zgodny z ich naturalnymi potrzebami, sposób. Dzięki temu mleko klaczy cechuje się największym stężeniem pozytywnych substancji. Właściwy sposób ich pozyskiwania i przechowywania pozwala zachować je na długi czas. Dlatego właśnie produkty Colostrum cechują się dużą skutecznością. A jakie jest ich działanie? Wielokierunkowe! Stosowane jako suplement poprawiają funkcjonowanie wielu ludzkich układów. Mogą znacząco pomóc przy problemach trawiennych, gdyż usprawniają pracę jelit. Kosmetyki naturalne z tej serii poprawiają kondycję skóry, a także włosów i paznokci.

Jak widać, produkty Colostrum mają wiele pozytywnych właściwości i ich zastosowanie może być bardzo szerokie. Więcej informacji na temat skutków, jakie wywołują w ludzkim organizmie, przeczytasz na stronie producenta. Wejdź na http://genactiv.eu/ i zobacz, jak wiele może zmienić działanie Colostrum w Twoim życiu!

Comments are closed.

 • Płytki włoskie Poznań – idealne do kuchni i salonu

  Płytki włoskie Poznań – idealne do kuchni i salonu

  Płytki doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie powierzchnie narażone są na wilgoć i zachlapanie. Właśnie dlatego tak często są one wykorzystywane do wykończenia ścian i podłóg w kuchni oraz łazience. Płytki włoskie Poznań dodatkowo mają tę zaletę, że dostępne są w wielu ciekawych wzorach i kolorach, a ich wysoka jakość sprawia, że prezentują się niezwykle …»
 • Palety Poznań – oryginalne meble ogrodowe

  Palety Poznań – oryginalne meble ogrodowe

  Obecnie wiele materiałów, które jeszcze do niedawna uważane były przede wszystkim za produkty wyłącznie do wykorzystania w tylko jeden sposób, znajduje swoje zastosowanie również w innych dziedzinach. Recykling to świetny sposób, aby nadać rzeczom nowe życie, ponownie je wykorzystać, a przy okazji stworzyć niebanalne meble i dodatki, które mogą ozdobić dom i ogród. Jednym z …»
 • Idealny sposób na powiększenie kuchni

  Idealny sposób na powiększenie kuchni

  Każdy miłośnik gotowania chciałby mieć jak największą przestrzeń do tego, by realizować swoją pasję. Do tego dobrze jest, jeśli projekt kuchni zakłada jej bliskie sąsiedztwo do pomieszczenia, w którym zamierzamy spożywać posiłki. Dlatego właśnie powinniśmy zastanowić się nad połączeniem tych dwóch wnętrz. Ułatwi nam to przemieszczanie się, skróci czas oraz ułatwi dostęp. W tekście tym …»
Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031