Jak możemy wykorzystać lawety samochodowe?

Kiedy myślimy o lawetach, najczęściej kojarzą się nam z przewożeniem samochodów uszkodzonych, po wypadkach. A to jest tylko jedno z zastosowań tych maszyn. Laweta służy to transportu samochodów czy innych pojazdów. Może to być samochód dostosowany do przewożenia aut, albo mogą to być osobne przyczepy. Używa się ich również kiedy przewozimy samochody, które nie mogą poruszać się po ulicy (np. samochody wyścigowe, quady).

Czasem używane jest dodatkowo przy transporcie samochodów nowych, czy zepsutych. Jeśli chcemy przewieźć maszyny czy samochody, to możemy wypożyczyć lawetę na własny użytek. Plusem wynajęcia lawety jest to, że przy samym przewożeniu zyskujemy wiele czasu, nie jesteśmy od nikogo uzależnieni. Samo przypięcie jej do samochodu jest proste. Do czego można więc wynająć lawetę? Lawety wynajmujemy, kiedy chcemy przewieźć samochód (samochód wyścigowy dostosowany do poruszania się po torze, a po ulicach już nie – na miejsce startu przewożony jest na lawecie), czy inny pojazd jak np. quad, a musimy się poruszać po drogach, gdzie nie można się nimi poruszać.

Wypożyczamy lawety w Poznaniu – jak to zrobić?

Zanim zaczniemy wybierać lawetę do wypożyczenia, powinniśmy zastanowić się, co potrzebujemy przewieźć i jak. Żeby nie zniszczyć swojego mienia, powinniśmy wybrać taką wypożyczalnie, która nam zagwarantuje sprzęt wysokiej jakości, na bieżąco serwisowany oraz sprawny i gotowy do jazdy.

Wiele też zależy od tego, jaki rodzaj lawety jest nam potrzebny. Istnieją zarówno lawety na małe auta, pojedyncze, jak tez i piętrowe, na kilka samochodów. Jeśli szukasz lawety na wynajem w Poznaniu i okolicach zapoznajmy się z ofertą firmy TEFRA. Od 2010 roku zajmują się oni wypożyczaniem lawet i przyczep samochodowych, więc mają już wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i dbaniu o swój sprzęt Cały czas go usprawniają i dbają, by był sprawny. Pełna oferta znajduje się na ich stronie internetowej:. Kiedy tylko mamy jakieś pytania dotyczące wynajmu, możemy bez problemu skontaktować się bezpośrednio z firmą. To tam uzyskamy profesjonalne doradztwo w zakresie wypożyczania lawet.

Wypożyczanie lawet w TEFRZE- co oferuje nam firma?

W ofercie wynajmu lawet firmy TEFRA znajduje się wiele lawet na wynajem, różniące się w zależności od potrzeb swoich klientów. Przedsiębiorstwo od lat dokłada wszelkich starań, by sprzęt przez nich wypożyczany był nie dość, że nowy, zadbany oraz zdolny do jazdy. W razie potrzeby serwisują swój sprzęt tak, by klient wynajmujący lawetę dostał sprzęt gotowy do jazdy.

Z doświadczenia wynika, że klienci najczęściej wypożyczają lawety na dwa samochody, ośmio i pół metrowe, oraz lawety cztero i pół metrowe, z pełną podłogą. Jeśli istnieje taka potrzeba, można wynająć małą, czterometrową lawetę. W zależności od tego, na jak długo potrzebujemy wypożyczyć lawetę, możemy się porozumieć z firmą i ustalić warunki współpracy.