Dowiedz się o zdrowiu swojego dziecka już na początku ciąży, dzięki przeprowadzeniu testu nifty w Poznaniu w Neomedica!

W Twojej rodzinie bardzo często występowały rożnego rodzaju wady oraz choroby genetyczne we wcześniejszych ciążach? Niedawno dostałaś decyzję o tym, że zostaniesz mamą, a w Twojej głowie panuje jeden wielki bałagan i niepokój odnośnie predyspozycji genetycznych Twojego dziecka? Już od 12 tygodnia ciąży możesz wykonać test nifty w Poznaniu w Neomedica, który da Ci odpowiedź na każde tego rodzaju pytanie.

Nifty pro cena – koszty na każdą kieszeń

Test nifty posiada wiele zalet, a jedną z nich jest przystępna dla przeciętnego śmiertelnika cena. Nifty pro cena sięga zaledwie 2350 zł. To całkiem niewiele w stosunku do tego, co pozwala wykryć. Dodatkowo, jest w pełni bezpieczny, o czym świadczy współczynnik jego dokładności, sięgający aż 99%! 

Badanie nifty w Poznaniu – co pozwala wykryć?

Test nifty uznawany jest za wszechstronny. Wykonało go już 5 000 000 kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, bowiem dzięki niemu można wykryć aż 94 choroby płodu, w tym najbardziej popularne, takie jak: Zespół Downa, Zespół Edwardsa, Zespół Patau i wiele innych. Badanie nifty w Poznaniu w Neomedica odznacza się również ubezpieczeniem wyniku. W przypadku fałszywego, zostaną Ci zwrócone wszystkie pieniądze.

Nifty pro w Poznaniu – tylko w Neomedica!

W naszym centrum medycznym pracują specjaliści, którzy profesjonalnie przeprowadzą to badanie. Nie musisz robić w tym kierunku nic specjalnego. Zostanie Ci pobrana jedynie krew. Co ważne, bycie na czczo nie jest wymagane. Wystarczy chwila czasu na nifty pro w Poznaniu: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-prenatalne/test-genetyczny-nifty-pro/.

=  Jak skutecznie wyczyścić tapicerkę w samochodzie
Ten wpis został opublikowany w Wiadomości dnia , przez .