Trendy kolorystyczne w łazience – płytki do łazienki Poznań

Badając i zgłębiając trendy kolorystyczne w projektowaniu łazienek, musimy zauważyć, że wybór palety kolorów nie jest oddzielony od wyboru koloru dla reszty projektu domu i bardzo często jest to istotna część całej koncepcji wystroju domu. Jakie są więc modne kolory, jeśli chodzi o projektowanie łazienki?

Nowości na rynku

Wycofanie się tysiącletniego różu z gorącej sceny projektowania wpływa i zmniejsza wykorzystanie miedzi i innych odcieni różu oraz wzrost tonacji ziemi – beżu i blondu, leśnej zieleni i popiołu. Nie jest tak, że miedź zniknie całkowicie z modnych detali projektu, ale obserwujemy silniejsze preferencje wobec mosiądzu, czerni i bieli metali. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Małe łazienki, a płytki idealne

Dwukolorowe kombinacje chętnie pojawiają się również w aranżacji łazienek – białe w środku, kolorowe na zewnątrz lub połączenie całkowicie czarnych umywalek i toalet z przykuwającymi uwagę odcieniami ceramiki wokół. Ciekawym połączeniem może być delikatna różowa tonacja , która nadaje elegancki i delikatny klimat aranżacji łazienki, w której wokół przedmiotów narysowana jest delikatna linia konturu.

Zainspirowana harmonią i kontrastowym dialogiem pomiędzy formami, objętościami i materiałami, kolekcja przywołuje na myśl czystość i zwiewność cienkich kawałków metalu i wykwintnych marmurowych detali.

=  Pomysł na biznes - hurtownia alkoholi
Ten wpis został opublikowany w Wiadomości dnia , przez .